Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YANLIŞ BAN ATILDI
sa ben kaan arkadaşımın hesabı bu hesap açamadım kendi oyun k adım dogefather oyun sürekli çalışmayı durduruyordu sonra dediler sil yükle veuya dds veh yenile bende dedim dds veh bestaimers diye siteden yükledim  dosya şifresi istiyor yanlıs dedim banlandım anneni bu agızlamı opuyon at agızlı dedi bide ss var bakabilirsiniz 
ssler ------ https://i.hizliresim.com/4zjzGQ.png
Ara
Kullandığın kelime yasaklı bir kelimedir. o yüzden sistem tarafından otomatik ban atılmıştır.

- İyi forumlar.
[Resim: os8zlc.jpg]
Ara
(03-08-2018, Saat: 00:36)Jaws2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kullandığın kelime yasaklı bir kelimedir. o yüzden sistem tarafından otomatik ban atılmıştır.

- İyi forumlar.

ya abicim ben bestanın ne oldugunu bilmiyorum daha enazından birkerelik affedin yemin ettim kötü bir amacım yoktu kuran çarpsınki hatta gösterebilirim oyunu sildim tekrar yukledım chatte ss attıgım gibi

(03-08-2018, Saat: 00:36)Jaws2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kullandığın kelime yasaklı bir kelimedir. o yüzden sistem tarafından otomatik ban atılmıştır.

- İyi forumlar.

bu arada melihibciyi banla abi dogefatheri açın söz birdaha hatam olmayacak melihibci multi onu sınırsız atın
Ara
Konu kilit.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi